Wpadki faworytów – 1 kolejka NRL w skrócie

Pierwsza kolejka nowego sezonu NRL przyniosła kilka sporych niespodzianek. Punkty pogubiły drużyny uznawane za faworytównawet nie tych pojedycznych spotkań, a całych rozgrywek. Na pewno za szokujące uznać należy zdecydowane zwycięstwo uchodzących za jedną z najsłabszych drużyn – Dragons, z kandydatami do mistrzostwa – Penrith Panthers. Raczej niewiele osób stawiało również na udany początek Wests Tigers, którzy pokonali solidnych Rabbitohs, czy na dotkliwą porażkę broniących tytułu Sharks. Ta ostatnia, poniesiona w dodatku na własnym stadionie, nie wróży dobrzem planom na powtórzenie zeszłorocznego sukcesu przez klub z Cronulla.

Na szczególną uwagę zasługuje spotkanie Cowboys z Canberra Raiders. W tym świetnym thrillerze, Cowboys – jak to mają w zwyczaju – wygrali dopiero po dogrywce. Okoliczności zdobycia decydujących punktów przez drużynę z Townsville były jednak na tyle niecodzienne, że to po prostu trzeba zobaczyć!

Wyniki, oraz skróty spotkań 1 kolejki:

Cronulla-Sutherland Sharks 18 vs. 26 Brisbane Broncos

Canterbury-Bankstown Bulldogs 6 vs. 12 Melbourne Storm

South Sydney Rabbitohs 18 vs. 34 Wests Tigers

St George Illawarra Dragons 42 vs. 10 Penrith Panthers

North Queensland Cowboys 20 vs. 16 Canberra Raiders

Gold Coast Titans 18 vs. 32 Sydney Roosters

New Zealand Warriors 26 vs. 22 Newcastle Knights

Manly Sea Eagles 12 vs. 20 Parramatta Eels

 

Przypominamy, że całe mecze NRL zarówno na żywo, jak i z odtworzenia można oglądać na platformie Livestream. Co ważne, zupełnie za darmo i w pełni legalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *