Złoty gol Cowboys, zwycięstwo Knights – 2 kolejka NRL w skrócie

Po dwóch kolejkach na szczycie tabeli rozsiedli się niepokonani Eels, Storm, Roosters i Cowboys. Ci ostatni tradycyjnie już zafundowali swoim kibicom thriller, zakończony “złotym golem” Johnathana Thurstona w dogrywce. Jakby tego było mało, przeciwnikiem drużyny z North Queensland byli Brisbane Broncos, więc spotkanie, całkiem słusznie z resztą, mogło rodzić skojarzenia z pamiętnym finałem NRL 2015.  Pierwsze punkty zdobyli min. obrońcy tytułu – Cronulla Sharks, czy czekający na zwycięstwo przez niemal rok, beznadziejni w zeszłym sezonie Newcastle Knights. Na dnie tabeli, wciąż czekając na pierwszą wygraną w tym roku roku, rezydują Bulldogs, Titans, Sea Eagles i co jest sporą niespodzianką – Canberra Raiders.

Warto wspomnieć, że magiczną granicę 2000 punktów w NRL przekroczyły dwie żywe legendy ligi i całego sportu – wspomniany Thurston z North Queensland i Cameron Smith z Melbourne Storm.

Sydney Roosters 28 vs. 24 Canterbury Bulldogs

New Zealand Warriors 10 vs. 26 Melbourne Storm

Brisbane Broncos 20 vs. 21 North Queensland Cowboys

Newcastle Knights 34 vs. 26 Gold Coast Titans

Manly Sea Eagles 18 vs. 38 South Sydney Rabbitohs

Canberra Raiders 16 vs. 42 Cronulla Sharks

Wests Tigers 2 vs. 36 Penrith Panthers

St George Illawarra Dragons 16 vs. 34 Parramatta Eels

Przypominamy, że całe mecze NRL zarówno na żywo, jak i z odtworzenia można oglądać na platformie Livestream. Co ważne, zupełnie za darmo i w pełni legalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *