Tylko 2 drużyny nadal niepokonane – 3 kolejka NRL w skrócie

Zwycięski marsz kontynuują Melbourne Storm i Sydney Roosters, ciężko jednak stwierdzić jak długo on potrwa, bo wygrane w tej kolejce nie przyszły wcale łatwo. Pierwszych porażek, z kolei doznali Parramatta Eels oraz North Queensland Cowboys. Obydwa wyniki można rozpatrywać w kategoriach niespodzianek, o ile Eels mają prawo tłumaczyć się faktem braku kontuzjowanego Corey’a Normana, o tyle Cowboys… Pewne przetasowania zaszły również na dole tabeli, co ważne po 3 kolejce nie ma już w stawce drużyn bez wygranej w nowym sezonie. Ostanie miejsce okupują Wests Tigers, którzy własnie pożegnali trenera Jasona Taylora. Władze klubu liczą, że nowa miotła zrobi porządki w drużynie i Tygrysy odbiją się od dna. Kto podejmie się tego zadania? Tego na razie nie wiadomo, tymczasowym szkoleniowcem został dotychczasowy asystent Taylora – Andrew Webster.

Z istotnych wydarzeń, warto wspomnieć o powrocie do gry Billyego Slatera. Pierwszy meczpo wielomiesięcznych zmaganiach z kontuzją był dla legendarnego juz zawodnika całkiem udany, a jego Storm ograło na własnym stadionie Broncos.

Melbourne Storm 14 vs. 12 Brisbane Broncos

Canterbury Bulldogs 24 vs. 12 New Zealand Warriors 

Gold Coast Titans 26 vs. 14 Parramatta Eels

Newcastle Knights 18 vs. 24 South Sydney Rabbitohs

Penrith Panthers 12 vs. 14 Sydney Roosters

North Queensland Cowboys 8 vs. 30 Manly Sea Eagles

Canberra Raiders 46 vs. 6 Wests Tigers

Cronulla Sharks 10 vs. 16 St George Illawarra Dragons 

 

Przypominamy, że całe mecze NRL zarówno na żywo, jak i z odtworzenia można oglądać na platformie Livestream. Co ważne, zupełnie za darmo i w pełni legalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *